PAŽINKITE PASAULĮ KARTU SU

FUGA

PAMILAU KELIONES

Ruošiantis pačiai pirmai savo gyvenime kelionei viduje jaučiau emocijų pliūpsnį - nuo džiaugsmo iki nežinios, kas bus tame kitame pasaulio kampelyje, tačiau tik įžengus pro oro uosto duris supratau, kad tai yra geriausia, kas galėjo nutikti būtent man. Pažintis su pasauliu prasidėjo nuo vienos ispūdingiausių šalių - Norvegijos, tad visai nenuostabu, kad įsivėliau į šį kelią, nes po tokių vaizdų supranti, kokia nuostabi vieta yra mūsų Žemė ir ką ji gali mums pasiūlyti.

ILGAS KELIAS FUGOS LINK

Savęs ieškojimas nėra labai lengva užduotis, ypač, jeigu nežinai, kuo nori būti. Ši kelionė yra viena svarbiausių mūsų gyvenime - atrasti tai, kas tave "veža" ir nuo ko jauti tikrą gyvenimą, o ne tik egzistavimą.

Šis kelias man buvo tikras labirintas, tačiau iš jo išėjusi supratau, kad net nežinodama savo tikslo skaitau kelionių naujienas, žinau tokias vietas, apie kurias kiti net nėra girdėję, o išvyką planuoti galiu ir prikelta viduryje nakties.. tad padėti Jums keliauti ir patirti geriausius įspūdžius man vienas malonumas.

KAS SLEPIASI PO FUGOS VARDU?

Mergina vardu Austina! Nuo vaikystės buvau toks žmogus, kuris domėjosi šiuo pasauliu, jo istorija bei gamta, o geografijos mokslas man buvo vienas lengviausių, tačiau, bėgant laikui ir keičiantis aplinkybėms pasukau kitokiu keliu - baigiau IT studijas ir ne vienerius metus dirbau telekomunikacijų sektoriuje, ko pasekoje dar labiau nutolau nuo vaikystėje išryškėjusių gabumų. Prireikė net šešių metų, naujo pirkinio - fotoaparato, kitokio požiūrio į save bei aplinkinių paskatinimo, kad suprasčiau, koks kelias iš tikrųjų yra būtent man.

SEKITE FUGĄ INSTAGRAM